Ciągniki Rolnicze Agrotex

Ciągniki Rolnicze Agrotex

Adres: ul. Kostry 138B, 21-210 Milanów

Telefon: 507 179 006

Więcej informacji

Agrotex to firma z długoletnią tradycją, która od 2005 roku dostarcza wysokiej jakości części dla rolnictwa. Jako wiodący dystrybutor, oferujemy naszym partnerom biznesowym szeroki asortyment obejmujący kilkanaście tysięcy pozycji, rozmieszczonych w nowoczesnych magazynach o powierzchni 4000 m². Nasza oferta obejmuje również sprzedaż ciągników i maszyn renomowanych marek.

Nie jesteśmy jedynie hurtownią rolniczą – Agrotex to również sieć sklepów rolniczo-technicznych, które można znaleźć w całej Polsce. Od 2016 roku, kiedy otworzyliśmy nasze pierwsze Centrum Rolniczo-Techniczne, dynamicznie rozwijamy naszą sieć. Obecnie posiadamy pięć takich centrów, a w 2024 roku planujemy otwarcie kolejnych dwóch.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy łączą bogatą wiedzę merytoryczną z praktycznym doświadczeniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować nasz asortyment do indywidualnych potrzeb każdego klienta, zapewniając wsparcie na najwyższym poziomie. W Agrotex stawiamy na jakość, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.


nowe ciągniki ciągniki rolnicze nowe ciągniki rolnicze ciągniki rolnicze lubelskie ciągniki rolnicze używane